Angielski na 100%

Znajomość języka angielskiego jest przydatna w niemal każdej branży. Nauka angielskiego oferowanego przez naszą szkołę to czysta przyjemność, która z pewnością zaprocentuje w życiu, tak jak każda dobrze obliczona inwestycja. Oferujemy efektywną, szybką naukę w niewielkich grupach, z użyciem najnowocześniejszych technologii za niewygórowane pieniądze. Dysponujemy bazą specjalistycznych podręczników zarówno do kursów ogólnych, jak i kierunkowych. Mamy duży zasób materiałów multimedialnych, które wzmacniają wiadomości, nabywane podczas zajęć i ułatwiają pracę lektora z uczniami. Nasi lektorzy pracują u nas od lat i cieszą się zaufaniem swoich słuchaczy, którzy chętnie przyswajają sobie nowe wiadomości.

Nie jest to oporne „wkuwanie” czasowników, jakie znamy ze szkolnych ławek. Przekazujemy tylko praktyczne wiadomości, przydatne w codziennej komunikacji z obcokrajowcami. Po kilku miesiącach w naszej szkole klienci posiadają znaczną wiedzę zarówno z języka, jak i z kultury angielskiej. Czujemy się u nas jak jedna wielka rodzina, w której wszyscy dzielą się ze sobą wiedzą i inspiracją. Stale dopasowujemy ofertę, aby jak najlepiej spełniać potrzeby klientów. Oferujemy angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, a także kursy specjalistyczne, i ekspresowe. Nasi lektorzy udzielają także dodatkowych lekcji w obszarach, w których potrzebne jest więcej ćwiczeń i treningu. Organizujemy lekcje w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać percepcję słuchaczy i utrwalić w nich zdobytą wiedzę. Wszechstronnie podchodzimy do każdego tematu. Jesteśmy w stanie dopasować się także czasowo do Państwa potrzeb.

W razie większej grupy istnieje możliwość otwarcia nowego kursu oraz ustalenia wspólnego jego programu. Nauka angielskiego będzie pasować do Państwa dnia. Proponowane przez nas metody i ćwiczenia procentują już po kilku miesiącach. Nauka angielskiego to dobrze wydane pieniądze. Zapewniamy wszystkie niezbędne pomoce i materiały kursowe, jak również materiały dodatkowe dla chętnych. Zapraszamy.

Opracowano dzięki materiałom:
Marta Pawlikowska – Szkoła językowa Zabrze
http://alefaceci.pl/wczasy-za-granica/
http://www.cywilneprawo.pl/zabawa-z-jezykami/

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*